En iyi LoL Rehber Mobil Uygulaması

Ana sayfa » En iyi LoL Rehber Mobil Uygulaması

League of Legends Oynaması zor bir oyun. Ama bir o kadarda zevkli. karşı adcnin kafasına vurmak yada 800k yasuoları ezmek 😀. Oyunu Daha iyi oynamak için bir rehbere mi ihtiyacın var ? ozaman tam yerindesin. Senin için en iyi LoL Rehber Mobil Uygulamasını Tanıtıyorum

LoL Rehber Mobil Uygulaması (Geliştirici Yusuf Ersoy )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lolguide.legends

LoL Rehber Mobil Uygulaması Resim 1

Geliştirmesine hâlâ devam edilen bu uygulama sayesinde League of Legends ‘ da Maçlarınızı ve LoL Hesabınızın analizini görebilir, oyundaki rünlerinizi telefonunuza herhangi bi sınırlama olmadan kaydedebilir, oynaması ücretsiz haftalık şampiyonları görebilir , ve kendinize takım arkadaşı bulabilirsiniz.

League of Legends Rehber Mobil Uygulamamız , Dünyaca ünlü MOBA oyunu League of Legends’ın Rehber uygulamasıdır. Uygulamada Şampiyonlar, eşyalar, rünler, dizilimlerini bulabilirsiniz . Lig atlamak , Kazanma Oranı Yükseltme için ihtiyacınız olan her şey lol rehber’de.

Mobil Uygulamamız Sizlerin Yorumları ile Şekillenmektedir
Bu yüzden istek beğeni ve yorumlarınızı bizden esirgemeyin. Yorumlarınız anında okunur. 5 dakika içinde cevaplanır. Uygulamayı Tek Başıma Geliştirmekteyim. Eksik veya hatalı bilgileri bana [email protected] adresimden ulaşabilirsiniz.

Şampiyon Rehberleri
Kaybetmekten Bıktınız mı ? Bu Uygulama ile Kendinizi Sihirdar Vadisinde Geliştirmek İçin Tüm ip uçlarını bulabilirsiniz.

Oyuncu Sorgulama
İstediğiniz bir oyuncunun , detaylı olarak geçmişine ne oynadığına nasıl oynadığına ve kazanma oranına , oyunlarda yaptığı hatalara ve üstün geldiği noktaları inceleyerek vadi’de daha verimli oyunlar geçirmenize yardım eder.  Ayrıca istediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Oyunun açık olması
gerekmez

Modern Tasarım ve Güncel Bilgiler
Google’nın flutter motoru ile geliştirilmekde olan League of Legends Rehberi Mobil Uygulamamız piyasadaki en iyi tasarıma sahipdir. Yamadan Yamaya uygulama güncellenmektedir. bu sayede herkezden önce güncel bilgilere ulaşırsınız.

İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Yap

En Son Yazılar